Medailové žně v Hovězí!

V sobotu 21. října 2023 se v Hovězí uskutečnil první mládežnický turnaj Pohár 1. Vasto. Náš oddíl zde pod vedením Michala Císaře vyslal devítičlennou výpravu!

Vaculčík Václav, Císařová Eliška, Machalová Veronika, Havran Antonín, Dobešová Vendula, Kovář Lukáš, Jochcová Barbora, Kovář David, Císař Jan 

V turnaji B určeném pro mladší děti s elo max. 1000 hráli kromě Vaška všichni výše uvedení mládežníci. V sedmikolovém rapid turnaji hraném tempem 2 krát 12 minut + 3 vteřiny za každý tah se naši malí talenti neztratili, ba naopak!

Se ziskem 5,5 bodu se na celkovém třetím místě v turnaji umístila Eliška Císařová, které byla jednak nejlepší dívkou turnaj, ale také nejlepší hráčkou v kategorii do 10 let!

Druhá zleva Eliška Císařová, foto Josef Kovařík

Skvělý výkon však podali i naši nejmladší žáčci. V kategorii do 8 let jsme obsadili všechny medailové příčky. Vítězství v této kategorii připsal na své konto Lukášek Kovář, který byl zároveň druhým nejlepším hráčem v kategorii do 10. let! Druhý skončil do 8 let Davídek Kovář. Famózní turnajovou premiéru si odbyla Barborka Jochcová, která hned při svém prvním turnaji převzala medaili za 3. místo v kategorii do 8 let.

Vlevo Barborka Jochcová, Davídek Kovář a úplně vpravo Luky Kovář, foto Josef Kovařík

Kompletní výsledky kategorie B zde.

V kategorii A uhrál Vašek celkem slušné 4 body. Pochválit musíme také Sofi Zelenkovou, která hájící barvy Mořkova, ale jezdí k nám trénovat, uhrála 4 body a stala se druhou nejlepší dívkou turnaje!

Výsledky turnaje A, zde.

Všem dětem patří velké poděkování za vzornou reprezentaci oddílu!

Fotogalerie z objektivu Josefa Kovaříka zde.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *