Ukončení historicky nejúspěšnější sezóny za námi!

S menším zpožděním se vracíme ke krásným vzpomínkám z posezení, které se konalo na počest zakončení nejúspěšnější sezóny v historii našeho oddílu. Posezení, kterým byla symbolicky ukončena sezóna, se konalo v pátek 6. 5. 2022.

Všichni zúčastnění obdrželi z rukou předsedy ŠSČR Martina Petra medaile. Vždy dle toho, v jakém družstvě hráli. Hráči áčka medaili za 1. místo v 1. lize, hráči béčka stříbrnou za 2. místo v ZKP a hráči céčka zlatou, za 1. místo v RS Vsetín. Celé slavnostní předávání medailí bylo doprovázeno vtipným komentářem místopředsedy oddílu Pepou Bednaříkem.

Ještě jednou děkujeme všem hráčům za vzornou reprezentaci a také panu předsedovi ŠSČR Martinu Petrovi za návštěvu!

Vlevo místopředseda oddílu Pepa Bednařík a předseda oddílu František Veselský – oba náležitě hrdí
Martin Petr vpravo předává medaili kapitánovi áčka Kubovi Krejčovi, uprostřed komentátor slavnostního vyhlášení Pepa Bednařík
Martin Petr vpravo předává medaili kapitánovi béčka Tomovi Galdovi
Svou první medaili v životě si vychutnal i Patrik Navrátil vlevo!
Pepa Fuksa vpravo začal před půl rokem hrát šachy za náš oddíl (návrat k šachu po mnoha letech) a hned setkání s panem předsedou svazu!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *