Memoriál Jana Kováře = přebor Zlínského kraje v rapid šachu

Aktualizace 12.7.2021:

Vážení šachoví přátelé,

jsme rádi, že i v letošním roce bude Memoriál Jana Kováře hraný zároveň, jako krajský přebor v rapid šachu. Hráči reprezentující oddíl ve Zlínském kraji se tak mohou těšit kromě hlavního cenového fondu, který je v hodnotě 10 800 Kč na ceny pro krajské přeborníky v hodnotě 4 000 Kč.

Avšak výše zmíněná novinka není jediná. 🙂 Po roční odmlce se turnaj vrací do svého původního místa a to do místní Sokolovny. Dorazte tedy 1.8.2021 nikoli do ZŠ v Hošťálkové, nýbrž do Sokolovny s číslem popisným 165. Jedná se o změnu hrací místnosti, která se uskutečnila až dnes, ve starší verzi propozic tedy naleznete ještě adresu místní ZŠ.

Všechny ostatní věci zůstávají nezměněny. Aktuální verzi propozic naleznete ZDE.

Průběžnou startovní listinu, která k dnešnímu dni čítá zhruba 30 účastníků naleznete na chess-results.

V případě jakýchkoli nejasností prosím kontaktujte ředitele turnaje.

Přijeďte po dlouhé šachové přestávce k nám do Hošťálkové. Vraťme společně šachisty za šachovnice v plné parádě. Těšíme se na Vás! 🙂

__________

Memoriál Jana Kováře se bude konat 1.8.2021!

Vážení šachoví přátelé,

ani v letošním divokém roce nebudeme ochuzeni o již tradiční rapid turnaj Memoriál Jana Kováře, který se uskuteční u nás v Hošťálkové na Základní škole v neděli 1.8.2021.

Připraveno pro Vás bude celodenní občerstvení ve venkovním bufetu, v ceně startovného je tradiční oběd (bramborový salát s řízkem) a samozřejmě také bude na Vás čekat min. 50 šachových sad, na kterým se bezesporu odehrají kvalitní partie!

Jako malou ochutnávkou toho, jak to u nás vypadalo minulý rok, přikládáme článek s fotogalerií zde.

Propozice letošního ročníku turnaje naleznete zde.

O tom, zda se bude i v letošním roce náš turnaj hrát jako Krajský přebor se rozhodne 10.7.2021 po ukončení konkurzu na pořadatele KP. Nejméně s týdenním předstihem budeme na našem webu informovat, ale také rozešleme zprávu všem přihlášeným, za jakých opatření se turnaj odehraje a zda bude potřeba potvrzení o bezinfekčnosti či očkování.

Budeme rádi, když nám zde v článku do komentářů napíšete Vaše zážitky z minulých ročníků našeho turnaje a zprostředkujete tím tedy informace o turnaji případným novým hráčům 🙂

Pevně věříme, že si turnaj náležitě užijete a všichni se potkáme zase po roce u nás v Hošťálkové. Těšíme se na Vás!

Za tým organizátorů.

Josef Bednařík, ředitel turnaje

Vítězové rapid turnaje Memoriál Jana Kováře 2020!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *