10. Žamberecký Mish Mash

V Žamberku 6.9 odstartoval 10. Žamberecký Mish Mash. Hošťálková měla v týmu Nakládaný Temelín dvojité zastoupení kapitánaOndřeje Karlíka a Jakuba Krejču. Další členové našeho týmu Tomáš Kraus, Nataša Richterova a Jan Macháň. Po bitvách v šachách, volejbale, nohejbale a fotbale náš tým obsadil 1. místo.

Hodnocení disciplín:

  1. Šachy

Šachy byla naše nejsilnější disciplína, ale stále ji můžeme vylepšit Pouze jedna porážka blizkách a remíz v rapidech. Výborný výkon

  • Volejbal

Volejbal je náš trn v patě.  I přes pár vítězství je co zlepšovat. Tady nebudu radši nic dodávat.

  • Nohejbal

V nohejbale jsme dělali malo chyb. Jedna porážka byla smolná, ale myslím že víc jsme uhrát nemohli. Každým rokem nám to jde lépe a lépe. 😀

  • Fotbal

Za výkon ve fotbale by se nemuset stydět ani Barcelona. Krásné kombinace jsme bohužel většinou ozdobili jen tyčkou, ale vždy se nám povedlo tam ten jeden gól procpat. Výsledky 1:0 byly díky skvěle obrané skoro pořád. Až na jednu prohru hodnotím fotbal velmi dobře.

Děkujeme pořadatelům za skvěle uspořádanou akci

J.K.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *