Předsilvestrovský oddílový blicák

V pátek 30. prosince 2022 byl v oddílové klubovně v sokolovni naplánován bleskový turnaj. Do sportovně-společenské akce se zapojilo hned 16 hráčů našeho oddílu.

Popis není dostupný.

Turnaj hraný na 9 kol tempem 5 minut + 3 sekundy za tah odstartoval pár minut po půl sedmé večer. Již od prvních kol se hrály pěkné vyrovnané partie a tak o umístění na předních příčkách rozhodovali maličkosti. Po necelých 3 hodinách tvrdých bodů stanul na nejvyšším stupínku Pepa Bednařík, který získal 8 bodů a stal se tak oddílovým přeborníkem pro rok 2022. Jedinou prohru mu uštědřil Tomáš Galda. Na druhém místě skončil se 7 body Patrik Gnida. Třetí místo díky vzájemné partii, která dopadla vítězně pro Patrika , obsadil Kuba Krejča. Kompletní výsledky se všemi jmény hráčů ve startovním poli naleznete na chess-results.

Popis není dostupný.
Zleva Patrik Gnida, Josef Bednařík a Jakub Krejča

Tato poslední oddílová akce v roce 2022, která se nakonec protáhla do hluboké noci, byla symbolickou tečkou za historicky nejúspěšnějším rokem hošťalkovských šachistů. Proto všem našim členům patří velké poděkování za celoroční spolupráci a těšíme se na četná setkání v roce 2023!

Popis není dostupný.
Popis není dostupný.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *