Oddílový turnájek a posezení udělalo Tečku za rokem 2021

V pondělí 27.12. jsme se sešli v už letité naší „klubovně“ v DPSce, abychom zakončili letošní rok oddílovým turnájkem, posezením s přáteli, spojené se schůzí našeho výboru, tak abychom i něco projednali.

Po příchodu už z některých „činovníků“ panovala veselá nálada a jakožto, jak už to většina z nás umíme, tak někteří namísto přivítání zvolili taktiku ulévání. Mohlo se jít tedy na věc. Předsedové oddílu Pepa Bednařík a Franta Veselský se ihned chopili své role a drtili do nás co jest plus co mínus a jak dál. No zjistili jsme, že v dnešní době nic není jednoduché a jen jsme povětšinou schválili to s čím předsedové vyrukovali. Nejdůležitější věci jsme odložili na příští zasedání s tím, že každý pak dá něco do placu. Po hodince a půl se pětičlenná posádka rozšířila ještě o další čtyři kolegy a mohla začít zábavnější část a tou byl turnájek, který jsme si spojili i s pěkným cenovým fondem a kvalitním občerstvením od chlebíčků přes brambůrky až po pivo.

Průběh se určitě nesl v přátelském duchu a od začátku turnaje taktovku udával Pepa, následován Kubou Krejčou a Tomem Galdou. Jednotlivé partie povětšinou není radno komentovat, ale všichni byli určitě rádi, že si dobře zahráli.

Vítězem se nakonec stal Pepa Bednařík následován Tomem Galdou a Kubou Krejčoui. Po skončení jsme se s většinou zúčastnivčích následně ještě přesunuli „o dům vedle“ a chvíli ještě pokračovali v místní krčmě holanďany a volnou zábavou.

Určitě příjemný večer a jakožto „amatérský“ mančaft si to takto přesně představuji. Zábava spojena se zábavou. Snad se nám bude dařit i nadále a alespoň ve stálé partě budeme pokračovat i v dalších letech.

OK

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *