Spanilá jízda céčka

Od posledního článku k družstvu C uplynula již pěkná doba. Naposledy byla zmíněna domácí výhra proti béčku Karolinky.

V Regionální soutěži Vsetín od té doby proběhly již další tři kola, tak alespoň v rychlosti si shrňme jednotlivé výsledky.

V neděli 21. listopadu zavítalo naše céčko na půdu céčka Karolinky. Naše pětičlenná sestava ve složení Bednařík, Vraj, Karlík, nový člen Kafka a Fuksa nepřipustili žádné problémy a při dvou remízách na posledních dvou šachovnicích připsali na konto pěkný výsledek 4:1.

O čtrnáct dní později měl čekat naše třetí družstvo druhý venkovní zápas ve Valašské Bystřici. Pár dní předem jsme se však od soupeřů dozvěděli, že kvůli karanténám a dalším omluvenkám nedají dohromady družstvo. Domluvili jsme se tedy na přeložení zápasu na sobotu 18. prosince. V tomto náhradním termínu již zápas proběhl, avšak trošku smolně domácím den předem onemocněl hráč a nastoupili pouze ve 4 hráčích. Naše družstvo v sestavě Vaculík L, Vaculík J, Kafka, Fuksa a Kachtík bylo na zápas po tak dlouhé době natěšeno, což se projevilo i na šachovnicích. Zápas s výsledkem 4,5 – 0,5 pro nás skončil již po 76 minutách! Jedinou remis pustil na první šachovnici Luboš s kapitánem domácích.

V neděli 19. prosince nás poté čekalo poslední kolo letošního roku, kdy na domácí půdě hostíme céčko Huslenek. Jelikož soupeři měli souběh s krajskou soutěží, kde měli plno hráčů z jejich družstva v RS dorazili taktéž pouze ve čtyřech. Naše obměněná sestava Vraj, Karlík, Kafka, Fuksa a Ondroušek využili oslabení ukázkově a připisují výhru dokonce 5:0!

Céčko tak přezimuje v Regionální soutěži se ziskem 5 výher z 5 zápasů na osamoceném prvním místě. V roce 2022 čekají céčko ještě dva zápasy.

Kompletní výsledky můžete zhlédnout zde.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *