10. ročník Memoriálu Jana Kováře se uskuteční v neděli 2. srpna!

Vážení šachoví přátelé,

S radostí Vám oznamujeme, že 2. srpna 2020 se v náhradním termínu uskuteční 10. Ročník Memoriálu Jana Kováře u nás v Hošťálkové! Přestože květnový termín nevyšel, nehodili jsme flintu do žita a jubilejní 10. ročník uspořádáme v retro stylu. Proč v retro stylu? Kdo z Vás si pamatuje, v které hrací místnosti se odehrál úplně první ročník? Ano správně, byla to jídelna ZŠ v Hošťálkové. V letošním roce se tedy turnaj odehraje zde. Pevně však věříme, že tento jednoroční návrat všem příjemně připomene začátky našeho turnaje a doufáme, že budete na letošní ročník příjemně vzpomínat.

Pro účastníky bude připraven zajímavý cenový fond, turnaj bude hrán jako krajský přebor v rapid šachu, nebude chybět bufet paní Karlíkové. Podrobnosti naleznete v propozicích akce: ZDE .

Pro šachové nadšence jsme si společně s šachovým oddílem Vlčnov připravili víkend plný šachu. V sobotu se totiž ve Vlčnově uskuteční MČR amatérů v rapid šachu. Kromě zajištění ubytování buď ve Vlčnově, nebo v Hošťálkové budou pro účastníky obou turnajů v neděli v Hošťálkové připraveny věcné ceny jako odměna za účast na víkendovém dvouturnajovém maratónu. Veškeré podrobnosti doplníme v nejbližších dnech v sólo článku.

Těšíme se na vás! 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *