1.kolo ZKS_vychod

V neděli 13.10. se náš tým Hošťálkové ve složení: Vladimír Pala, Ondřej Vraj, Karel Vraj, František Veselský, Lubomír Vaculík, Jiří Vaculík, Tomáš Galda a Jaroslav Surý vydal na 1.kolo Zks-východ do Huslenek.

     Domácí nás přivítali a v 9.30 začal 1.zápas našeho mužstva v ročníku 2019/2020. Partie byly krásné a Hošťálková byla jasným favoritem. Až na jednu nešťastnou prohru Františka V. náš tým zvítězil jako host 21/2 – 51/2 a přiváží si cenné 3 body. Celé utkání probíhalo poklidně a tento den si mužstvo určitě užilo.

     V neděli 3.11. se naše mužstvo na domácí půdě utká s Lužnou. Pevně věříme v další výhru.

Tabulka a další vysledky zde: https://www.chess.cz/soutez/2430/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *